Zakłady na następne światowe mistrzostwo w Snooker: kto jest ulubionym?

World Snooker Championship to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie Snookera. Wraz z losowaniem turnieju w milionach widzów, nie jest zaskoczeniem, że obstawianie mistrzostw stało się coraz bardziej popularne. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gry, czy nowicjuszem, który chętnie dowie się więcej, zrozumienie szans na obstawianie może dodać dodatkowego podniecenia do turnieju. W tym artykule zbadamy obecne ulubione i słabsze do następnych Mistrzostw Świata Snookera.

Ulubione

Jeśli chodzi o World Snooker Championship, kilku graczy konsekwentnie udowodniło, że jest na szczycie gry. Ci gracze wykazali wyjątkowe umiejętności i dlatego są uważani za faworytów na rynku bukmacherskim. Przyjrzyjmy się bliżej wiodącym pretendentom:

  1. Judd Trump: Znany ze swojego agresywnego stylu gry, Judd Trump jest obecnie panującym mistrzem świata. Konsekwentnie pokazywał niezwykłą dokładność i finezję, co czyni go silnym ulubieńcem nadchodzących mistrzostw.
  2. Ronnie O’Sullivan: Uważany przez wielu za jednego z największych graczy Snookera wszechczasów, Ronnie O’Sullivan jest zawsze siłą, z którą należy się liczyć. Jego wyjątkowa kontrola piłki i naturalny talent dają mu wyraźną przewagę nad konkurentami.
  3. Neil Robertson: Sensacja australijska, Neil Robertson, była ostatnio w wyjątkowej formie. Z jego spokojną i skomponowaną postawą, wraz z niezwykłymi długimi umiejętnościami doniczkowymi, jest niewątpliwie graczem, na który należy uważać.
  4. Mark Selby: Znany ze swojego taktycznego podejścia, Mark Selby jest trzykrotnym mistrzem świata. Jego zdolność do kontrolowania stołu i dostosowania się do różnych sytuacji czyni go silnym pretendentem do mistrzostw.

Słabsze

Podczas gdy ulubione dominują na rynku bukmacherskim, zawsze istnieje kilka słabszych, którzy mogą zaskoczyć wszystkich. Ci gracze mogą nie być w centrum uwagi tak samo jak faworytowie, ale mają niezbędne umiejętności, aby zakwestionować ustalone nazwiska. Oto niektóre z słabszych do rozważenia:

  1. Shaun Murphy: Shaun Murphy, mistrz świata w 2005 roku, pokazał ostatnio swój były błyskotliwość. Dzięki swojej unikalnej umiejętności gry i zdolności do tworzenia strzałów może potencjalnie powodować zderzenia podczas mistrzostw.
  2. John Higgins: Jako czterokrotny mistrz świata, John Higgins nie jest obcy presji dużych turniejów. Chociaż może nie być w najlepszej formie, jego doświadczenie i wiedza o grze czynią go potężnym przeciwnikiem.
  3. Mark Williams: Walijczyk, Mark Williams, ma udokumentowane osiągnięcia w World Snooker Championship, trzykrotnie wygrał ggbet zaklady esportowe turniej. Pomimo tego, że jest jednym ze starszych graczy na torze, nadal wykazuje niezwykłe umiejętności i determinację.
  4. Stuart Bingham: World Snooker Mistrz 2015, Stuart Bingham, był często pomijany przez wielu w przeszłości. Jednak jego niedawne odrodzenie w formie i zdolność do występowania pod presją czynią go potencjalnym ciemnym koniem.

Wniosek

W miarę zbliżania się następnych światowych mistrzostw Snookera, szanse na obstawianie z pewnością zmienią się w oparciu o ostatnie występy i formę gracza. Podczas gdy faworyci, tacy jak Judd Trump, Ronnie O’Sullivan, Neil Robertson i Mark Selby, prawdopodobnie przyciągną najwięcej uwagi, ważne jest, aby nie przeoczyć słabszych, takich jak Shaun Murphy, John Higgins, Mark Williams i Stuart Bingham, którzy mogą na pewno mogą Zajmij zaskakujący bieg w turnieju.

starszych graczy na

Ostatecznie wszystko sprowadza się do występów na stole, a wyniki nie zawsze są zgodne z szansami. Niezależnie od tego, kto pojawia się jako ulubiony lub słabszy, jedno jest pewne – fani na całym świecie czekają na epickie showdown pełne niesamowitych umiejętności snookera, intensywnej konkurencji i niezapomnianych chwil.

Leave A Comment

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)